איך מתבצע יבוא אישי מסין?

בשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בנוגע ליבוא מוצרים לישראל מרחבי העולם, ובפרט מסין.

סין נחשבת כאחת המדינות המובילות שמהן מתבצע יבוא מקיף ומסיבי ויש לכך לא מעט סיבות. אחת הסיבות היא כמובן המחירים הזולים המוצרים, מחירים שהופכים את המכירה שלהם בישראל לכדאית גם לאחר קיזוז העלויות הקשורות ביבוא. סיבה נוספת הינה המגוון העצום ממנו ניתן לבחור כל אחד לפי טעמו ולפי רצונו.

 
למידע נוסף לחצו כאן
 

התחום של יבוא מסין ובעיקר יבוא ישיר מסין התפתח לאין שיעור בשנים האחרונות אשר במהלכן התבססו יחסי מסחר הדדיים בין סין וישראל. מכיוון שאנשים רבים כיום מזמינים או רוכשים שלל פריטים, מוצרים ושירותים דרך רשת האינטרנט חשוב מאד לדעת איך יהיה הכי נכון לייבא את המוצרים האלה לארץ ללא עלויות מיותרות שיהפכו את היבוא ל-לא כדאי ויגרמו מפח נפש ליבואן. אפשר לבצע מהלך של יבוא אישי מסין – כלומר לייבא מוצרים לשימוש אישי ואפשר גם להפוך את הייבוא לעסקי ולייבא פריטים בכמויות גדולות לצורך הפצה, שיווק ומכירה בישראל.

איך מתבצע יבוא מסין הלכה למעשה?

על מנת לבצע את תהליך היבוא בדרך הטובה והנכונה ביותר – חשוב מאד להבין איך עובד תהליך היבוא באופן כללי, על מה צריך לשים דגש בבחירת ספק, ומה אומרות התקנות הספציפיות הקשורות ליבוא מסין. מומלץ מאד להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שעוסקת בתחום היבוא, ומכירה את כל החוקים, התקנות והבעיות שעלולות לצוץ הקשורות ביבוא מסין. כך ת/יוכל היבואן/ית המבצעים את ההליך להיות בטוחים שהוא אכן מתנהל כהלכה, ללא תקלות, ללא עיכובים והכי חשוב – על פי החוק.

במקרים של יבוא מסין, צריך לדעת לחשב את המחירים כך שיכללו את העלויות מסביב שיחולו על מי שמייבא. עלויות אלו כוללות את  דמי השילוח, את המכסים השונים החלים על המוצרים בסין ובישראל, חומרי הגלם שמהם הם עשויים, ו/או חוקים אחרים הקיימים במדינה. כאשר היבוא מתבצע בצורה מסודרת וכולל את כל המסמכים הדרושים – התהליך יהיה קל ומהיר ולא יהיו עיכובים בדרך. זו החשיבות של פניה אל חברה מסודרת שזה עיסוקה ויש לה ניסיון במתן שירותים דומים.

רוצים לייבא מסין מוצרים שונים וזקוקים לסיוע של חברה מקצועית ומנוסה? סינדרלה סחר בינלאומי היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא מסין ובפיתוח מוצרים מסוגים שונים. לסקירת כלל שירותי החברה, בחנו את האפשרויות המוצעות באתר ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ ללא תשלום, התקשרו ל – 077-9332944 או 050-7247933