ייבוא מסחרי מסין – למי פונים?

עסק מסחרי שמציע שיווק ומכירה של מוצרים ומייבא בעצמו מסין, נרשם ברשויות המדינה כיבואן רשמי על כל ההשלכות של זה. לא כל אחד יכול להיות יבואן, ומדובר בתהליך בירוקרטי שחשוב וחובה לבצע. אין אפשרות כיום לייבא כמות מסחרית של מוצרים או פריטים לארץ בלי לעשות זאת באופן מסודר, שכן חלות הגבלות ותקנות על יבוא מסחרי. זו הסיבה שאין ברירה אלא לעשות זאת באופן מוסדר וחוקי.

למידע נוסף לחצו כאן

כיום ניתן לבצע יבוא מסחרי מסין של כל פריט כמעט. רובה המוחלט של הסחורה העולמית מיוצר במדינות מזרח אסיה ובעיקר בסין בזכות כוח עבודה זול וחומרי גלם זמינים ונגישים. עסקים רבים מנצלים את היתרונות האלה לצורך ייבוא מסודר של סחורות שונות כגון רהיטים, חומרי בניין, מוצרי חשמל ועוד, שכן גם לאחר המיסים הנדרשים לתשלום – עדיין נשאר בידי בעל העסק רווח כדאי מאד שגורם לתהליך כולו להיות משתלם מאד.

איך מתחילים לבצע יבוא מסחרי מסין?

כל מי ששוקל להפוך להיות יבואן, כדאי להיות בקשר עסקי הדוק עם חברה אשר עוסקת ומתמחה בעולם הייבוא בכלל ובייבוא מסין בפרט. עולם הייבוא עשיר ומגוון ויש בו שלל חוקים ותקנות שחלקם חלים על ייבוא ממדינות מסוימות או על סחורה מסוג מסוים. לכן, חשוב שאיש מקצוע ילווה את כל התהליך, חברה שמכירה את החוקים והתקנות וגם פועלת ברישיון מול גופי הממשלה הרלוונטיים.

ברגע שעסק מסוים משלים את התהליך הבירוקרטי של הפיכתו ליבואן מורשה – אפשר לטפל במקביל בהתחלת המשלוחים מסין. החברה שמלווה את העסק כאן בארץ, תפעיל את הקשרים שיש לה בסין וכך אפשר יהיה להשגיח אחרי כל רכישה, אריזה ושינוע של סחורות ולקיים שרשרת אספקה מסודרת.

רוצים לייבוא מוצרים שונים בסין באופן מסחרי וחשוב לכם לעשות זאת בהתאם לכל הכללים והתקנות השונות? זקוקים ליד מכוונת ולגורם מקצועי שיוכל ללוות אתכם בתהליך? סינדרלה סחר בינלאומי היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא מוצרים מסוגים שונים מסין, המיועדים, בין היתר, גם לצרכים מסחריים. לקבלת פרטים נוספים בטלפון וייעוץ ללא תשלום, התקשרו ל – 077-9332944 או 050-7247933.