יבוא מסין

איך לייבא מסין בצורה חלקה?

יבוא מסין – מאז תחילת היחסים הדיפלומטים בין סין לישראל לפני כ-20 שנה, הסחר עם סין התפתח בצעדי ענק. כיום נפח הסחר עם סין הינו מעל ל-8 מיליארד דולר.

ליבוא מסין ישנם מספר יתרונות ברורים – בראש ובראשונה המחיר זול. כמובן שגם המבחר הענק והזמינות היחסית. מצד שני, ויוכל להעיד על כך כל מי שעושה או ניסה לעשות עסקים בסין, הבדלי התרבות, קשיי השפה, המרחק הפיזי הגדול, מוסר העבודה, איכות המוצר ונקודת המבט השונה על עשיית עסקים ומשא ומתן, יכולים לגרום לתסכול רב והפסדים כספיים בסחר מול סין.

עסקים רבים בישראל מייבאים מסין, כאשר הם מתייחסים לבעיות, לעיכובים ולסחורה הפגומה כחלק מהמחיר אותו צריך לשלם כדי לקבל את המחיר הזול שניתן לקבל כאשר מבצעים רכש בסין. אך ניתן למנוע את רוב מצבי התסכול ועוגמת הנפש המקושרים לביצוע עסקים בסין, וזאת על ידי ייעוץ ועבודה מול משרד המתמחה ביבוא מסין ובעבודה מול ועם הסינים כדוגמת “סינדרלה יבוא מסין”.

יתרונות היבוא מסין בעזרת משרד מתמחה

היתרונות בעבודה עם משרד המתמחה בעסקים עם סין, הם שרוב בעיות התקשורת, האיכות, הבנת ההזמנה ולוחות הזמנים נפתרות. כאשר משרד התמחה בעסקאות וברכש בסין עומד לצדך, הדברים מתנהלים ביתר נוחות ונינוחות.

אם למשרד יש מספר סניפים נוספים בסין עצמה, אז הדבר מקנה לו זמינות ויכולת להיות בקשר מתמיד עם הספקים, לדאוג ולעקוב לאורך הדרך שהדברים יתנהלו בקצב ובאיכות שהלקוח מבקש, ולהקדיש תשומת לב רבה לכך שהסחורה תתאים לדרישות הלקוח והאספקה תעמוד בלוח הזמנים הנדרש. כך בעזרת משרד המתמחה בעסקים עם סין, ניתן להנות מכל היתרונות של יבוא מסין תוך מניעת החסרונות הקיימים בעסקים עם סין.

פתרון כולל

חברת סינדרלה החלה את דרכה כיבואנית מוצרים רפואיים ומוצרים נלווים למכשירים רפואיים. סוג יבוא זה שהינו בעל סטנדרטים מחמירים מעצם טבעו, קבע את מתווה התנהלות החברה וכיום עוסקת סינדרלה באפיקי יבוא רבים ומגוונים, תוך התמחות ביבוא מוצרים מסין ומטיוואן.

חברת סינדרלה מספקת עבור יבואנים פתרון כולל, המגשר מעל הבדלי התרבות, עזרה וייעוץ בתכנון, משא ומתן על ידי צוות מיומן, פיקוח על תהליכי הייצור ובקרת איכות מלאה, כפולה ומקיפה. נוכל לעזור לכם בתהליכים הבאים:

• תכנון המוצר • הדמיות גראפיות במקרה של מוצר חדש (כולל כיתוב בעברית במידת הצורך) • מציאת המפעל המתאים לייצור הסחורה • משא ומתן מול הספק • בדיקה שהספק הבין את מהות ההזמנה והמוצר המבוקש • בקרת איכות קפדנית בזמן הייצור ובמקום הייצור • במידת הצורך, שליחת הסחורה לנמל בארץ או עד אליכם למחסן

אנו מבטיחים טיפול מלא ומסור בעזרת משרדי החברה בסין וזמינות מלאה בשפה העברית בשעון ישראל דרך משרדי החברה בארץ. ניסיון של שנים בסחר בינלאומי עבור עסקים קטנים וגדולים, הפכו את סינדרלה לאחת החברות המקצועיות ביותר בישראל בכל הקשור ליבוא מסין. אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל צורך, תשובה לכל שאלה, ולדעת שהמשלוח שלכם יהיה בידיים טובות לאורך כל הדרך.

סינדרלה – הקשר הסיני

סניפי סינדרלה בסין מעסיקים עובדים מקומיים המכירים את השטח, את השפה הסינית ואת התרבות המקומית, ויודעים להתמודד בצורה אידיאלית מול עולם העסקים הסיני. יכולת זו מאפשרת להם להשיג מחירים נוחים יותר ולבצע משא ומתן מיטבי מול המפעלים הסינים. ומכיוון שבקרת איכות הינה הבעיה הגדולה ביותר בכל הקשור ליבוא מסין, העמדנו תהליך בקרת איכות ללא פשרות; חברת סינדרלה רואה עצמה אחראית כאילו הייתה שותף מלא של כל לקוח בתהליך היבוא – אנחנו לא ‘מעבירים’ סחורות אלא דואגים ליצירת תהליכי ייצור ויבוא אופטימאליים, תוך שמירה על האיכות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומלווים את הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, התקשרו אלינו ונחזור אליכם בהקדם:
משרד: 077-9332944 | נייד: 050-7247933 | פקס: 08-9459405 | דף יצירת קשר