יבוא מסין: איך לייבא מוצרים מסין לישראל ב-2024

יבוא מסין לישראל - אילוסטרציה

הקליקו כאן כדי לעבור לנתוני סחר של יבוא מסין לישראל

מאז תחילת היחסים הדיפלומטים בין הרפובליקה העממית של סין לישראל לפני כ-31 שנה, הסחר עם המעצמה התפתח בצעדי ענק. בשנים האחרונות נפח המסחר של ישראל עם סין, הכולל שרשרת אספקה של סחורות ושירותים שונים, הינו מעל ל-10 מיליארד דולר.

סחר בין-לאומי עם סין מונה מספר יתרונות ברורים – בראש ובראשונה המחיר זול. כמובן שגם המבחר הענק והזמינות היחסית. מצד שני, ויוכל להעיד על כך כל מי שעושה או ניסה לעשות עסקים בסין, הבדלי התרבות, קשיי השפה, המרחק הפיזי הגדול, מוסר העבודה, איכות המוצר ונקודת המבט השונה של הסינים על עשיית עסקים ומשא ומתן, יכולים לגרום לתסכול רב והפסדים כספיים.

בשנים האחרונות עסקים, חברות יבוא ישראליות וגופים שונים מייבאים מסין, כאשר הם מתייחסים לבעיות, לעיכובים ולסחורה הפגומה כחלק מהמחיר אותו צריך לשלם כדי לקבל את המחיר הזול שניתן לקבל כאשר מבצעים רכש סיני. אך ניתן למנוע את רוב מצבי התסכול ועוגמת הנפש המקושרים לביצוע עסקים בסין, וזאת על ידי ייעוץ ועבודה מול משרד המתמחה בנושא יבוא מוצרים מסין ובעבודה מול ועם הסינים כדוגמת “סינדרלה” תוך שיתוף פעולה מלא.

סקטורים עיקריים בסחר בין ישראל לסין

תחום היבוא מסין לישראל גדל במשך השנים בקביעות ובמהירות. על פי נתוני משרד הכלכלה והתעשייה, היקף יבוא הסחורות הישראלי מסין בשנת 2021 עמד על כ-16.6 מיליארד דולר, שהם כ-19.3% מסך יבוא הסחורות לישראל. מדובר בעלייה של כ-26% בסך היבוא מסין לישראל לעומת 2020 כאשר מכונות ומיכון חשמלי עלו ב-23.5%, וענף המוצרים האחרים עלה ב-33.8%.

    • 24.8% הם מוצרים אלקטרוניים
    • 15% הם מינרלים
    • 10% הם עופרת, סיגים ואפר
    • 8.6% הם מכונות ומיכון חשמלי
    • 4% הם מכשור אופטי ורפואי
    • 3.2% הם רכבים
    • 3% הם מוצרי פלסטיק

   תמהיל יבוא סחורות מסין לישראל 2021

  שירותי יבוא מסין לישראל בעזרת משרד מתמחה

  היתרונות בעבודה עם משרד המתמחה בעסקים עם סין, הם שרוב בעיות התקשורת, האיכות, הבנת ההזמנה ולוחות הזמנים נפתרות כאשר משרד התמחה בעסקאות וברכש בסין עומד לצדך, הדברים מתנהלים ביתר נוחות ונינוחות.אם למשרד יש מספר סניפים נוספים בסין עצמה, אז הדבר מקנה לו זמינות ויכולת להיות בקשר מתמיד עם הספקים, לדאוג ולעקוב לאורך הדרך שהדברים יתנהלו בקצב ובאיכות שהלקוח מבקש, ולהקדיש תשומת לב רבה לכך שהסחורה תתאים לדרישות הלקוח והאספקה תעמוד בלוח הזמנים הנדרש. כך בעזרת משרד המתמחה בעסקים עם סין, ניתן להנות מכל היתרונות של יבוא מוצרים לישראל מסין תוך מניעת החסרונות הקיימים בעסקים עם סין.

  פתרון כולל עבור יבוא סחורות מסין

  חברת סינדרלה החלה את דרכה כיבואנית מוצרים רפואיים ומוצרים נלווים למכשירים רפואיים. סוג יבוא זה שהינו בעל סטנדרטים מחמירים מעצם טבעו, קבע את מתווה התנהלות החברה וכיום עוסקת סינדרלה באפיקי יבוא רבים ומגוונים, תוך התמחות ביבוא מוצרים מסין ומטיוואן.

  חברת סינדרלה מספקת עבור יבואנים פתרון כולל, המגשר מעל הבדלי התרבות, עזרה וייעוץ בתכנון, משא ומתן על ידי אנשי מקצוע מיומנים, איתור ספקים בסין, פיקוח על תהליכי הייצור בסין ובקרת איכות מלאה, כפולה ומקיפה מול מפעלים בסין. נוכל לעזור לכם בתהליכים הבאים:

     • תכנון המוצר
     • הדמיות גראפיות במקרה של מוצר חדש (כולל כיתוב בעברית במידת הצורך)
     • איתור ספקים בסין, השוואת מחירים ומציאת המפעל המתאים לייצור הסחורה
     • משא ומתן מול הספק
     • בדיקה שהספק הבין את מהות ההזמנה והמוצר המבוקש
     • בקרת איכות קפדנית בזמן הייצור ובמקום הייצור במפעל בסין
     • במידת הצורך, שליחת הסחורה לנמל בארץ או הובלה יבשתית עד אליכם למחסן (כולל טיפול בנושאים אדמיניסטרטיביים כגון תהליך הוצאת תו תקן, עמילות מכס וכו’).

     

   • אנו מבטיחים שיתוף פעולה וטיפול מלא ומסור בעזרת משרדי החברה בסין וזמינות מלאה בשפה העברית בשעון ישראל דרך משרדי החברה בארץ. ניסיון של שנים בסחר בינלאומי עבור עסקים קטנים וגדולים, הפכו את סינדרלה לאחת מכמה חברות ישראליות המקצועיות ביותר בכל הקשור ליבוא מוצרים מחו”ל. אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל צורך, תשובה לכל שאלה, מידע מקצועי, טיפים ליבואן ולדעת שהמשלוח שלכם יהיה בידיים טובות לאורך כל הדרך.

    סינדרלה – הקשר הסיני

    סניפי סינדרלה בסין מעסיקים עובדים מקומיים המכירים את השטח, את השפה הסינית ואת התרבות המקומית, ויודעים להתמודד בצורה אידיאלית מול עולם העסקים הסיני. יכולת זו מאפשרת להם להשיג מחירים נוחים יותר, לבדוק היטב ולבצע משא ומתן מיטבי מול המפעלים הסינים. ומכיוון שבקרת איכות הינה הבעיה הגדולה ביותר בכל הקשור לנושא שירותי ייבוא מוצרים סיניים, העמדנו תהליך בקרת איכות ללא פשרות; חברת סינדרלה רואה עצמה אחראית כאילו הייתה שותף מלא של כל לקוח במסגרת תהליך היבוא – אנחנו לא ‘מעבירים’ סחורות מסין אלא דואגים ליצירת תהליכי ייצור ויבוא אופטימאליים, תוך שמירה על האיכות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומלווים את הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה.

   • יבוא מוצרים מסין ללא תסכול או הפסד כספיהיתרונות הבולטים בכל הנוגע לנושא יבוא מוצרים מסין לישראל הם המחיר הזול, המבחר הענק והזמינות היחסית של המוצרים. אך פעמים רבות הבדלי התרבות בין העמים, קשיי השפה, המרחק הרב, מוסר העבודה, איכות התוצרת ונקודת המבט השונה של הסינים על עולם העסקים, עלולים לגרום לתסכול והפסד כספי בהתקשרות מסחרית מול גורמים סיניים.שירותי יבוא מסין בעזרת חברת סינדרלה מבטיח טיפול מלא בעזרת משרדי החברה הממוקמים בסין עצמה, וזמינות מלאה במסגרת שעון ישראל עם תמיכה בעברית דרך משרדי החברה בישראל.
   • מה כדאי לייבא מסין?

יבוא מסין לבית פרטי

טרנד שהחל לפני מספר שנים בישראל, בו מי שבונה בית חדש או משפץ בית או דירה קיימים, נוסע לסין ומבצע את הרכישות עבור הבית ישירות מספקים בסין – החל מריצוף, חומרי בנייה ועד תכולת בית מסין כמו חדרי רחצה, חדרי שינה, ריהוט, מטבחים וכן הלאה. היתרונות: מחיר זול, ניתן לחסוך עד 50 אחוז מהעלויות בארץ, המבחר הוא עצום, מעבר לכל דמיון וחוויית הקנייה היא ייחודית.

בגדים, טקסטיל ואופנה

ממותגי אופנה גדולים מאד ועד מעצבים עצמאיים מתחילים – כולם יכולים ליהנות מהיתרונות של ייצור ויבוא אישי מסין של בגדים, אופנה, בגדי ספורט, טקסטיל, הנעלה, אקססוריז, ארנקים, תיקים, תכשיטים, בגדי ילדים, בגדי תינוקות ועוד. היתרונות: מבחר אדיר של חומרים ופריטים שמהם ניתן להתאים לכל טעם, איכות ודרישה את המוצר והפריט שלו. סינדרלה תוכל ללוות ולמקד אתכם במבוך המבחר האין סופי, ולעזור לכם להתאים את המוצרים לתקציב היבואן. סינדרלה תוכל לדאוג גם לכל נושא האדמיניסטרציה, כמו תכנון ותפירת תוויות, תכנון מידות, וכל הקשור בנושא הרגולציה של יבוא אופנה לישראל.

אלקטרוניקה 

יבואנים רבים החלו לייבא מסין מוצרים חשמליים וגאדג’טים ממספר סיבות: המחיר הזול, המבחר הוא הרבה יותר גדול מאשר זה של היצרנים המרכזיים שנמצאים באירופה, ארה”ב ויפן. אולם אליה וקוץ בה – צריך להיזהר מאד בבחירת ספקי המוצרים החשמליים ובביקורת איכות המוצר החשמלי. סינדרלה יכולה לעזור לכם ביבוא מסין של מוצרי אלקטרוניקה, על ידי מציאת הספק האמין והמתאים, מעקב צמוד אחר ההזמנה, וביקורת איכות לפני המשלוח.

רהיטים

בסין ישנו מבחר אדיר של ריהוט, ברמות גימור שונות, סוגי עץ רבים ומגוונים בריהוט מעץ, מבחר עצום של סוגי בדים שונים, ומבחר עצום של סוגי ריהוט כמו ריהוט גן, ריהוט בית, ריהוט משרדי, ריהוט מעץ מלא, ריהוט מתכתי ועוד. סינדרלה תוכל לעזור לכם באיתור יצרן סיני המתאים למוצרים שאתם מחפשים, ולסגנון, לאיכות ולמחיר של הריהוט הנדרש. שירות יבוא ריהוט זה מתאים במיוחד ליבואני רהיטים, ציוד משרדי וריהוט גן. בנוסף לכל הנ”ל, אנו בעלי ניסיון רב ביבוא מסין של צעצועים, תכולת בית מסין, פלסטיקה ומוצרים מתכלים.

יבוא מוצרים מסין לישראל הוא תהליך מורכב הכולל מספר שלבים, כאשר כל שלב כרוך בעלויות משלו. עלויות אלו יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון סוג המוצרים המיובאים, כמות המוצרים, משקל המוצרים, דרך השילוח, זמני השילוח ועוד.

את העלויות ניתן לחלק לשלושה סוגים עיקריים:

 • עלויות ייצור: עלויות אלו כוללות את עלויות חומרי הגלם, עלויות העבודה ואיכות המוצר.
 • עלויות שילוח: עלויות אלו כוללות את עלויות הובלה מקומית בסין, עלות הובלה יבשתית בישראל, זמן השילוח, עלות השילוח הימי, עלות השילוח האווירי, עלויות הביטוח, ועוד.
 • עלויות מכס ורגולציה: עלויות אלו כוללות את עלות המכס והמיסים, עלויות הנמל בישראל, עלות מכון
  התקנים במידה ונדרש ועוד.

טיפים לצמצום עלויות יבוא מסין:

 • הדבר ראשון, הבסיסי והחשוב ביותר: איתור הספק המתאים. ספק מתאים הינו ספק אמין, איכותי ורעב. חשוב ספק שמייצא ומכיר את דרישות האיכות הבינלאומיים. חשוב לדעת להתמקח. לעיתים, על מנת לקבל את ההזמנה, הספקים הסינים יורידו את המחיר לרמה לא רווחית עבורם, ואז ימצאו את הדרכים להוזיל את העלויות. דבר זה עלול לגרום לשימוש בחומרי גם שאינם איכותיים ועיגול פינות בייצור. כמובן, נדרש להשוות מחירים ולבקש דוגמאות לפני הזמנה בכמות מסחרית.
 • בחירת זמן השילוח ודרך שילוח המתאימה מבחינתכם: לעולם אל תבצעו הזמנה תחת לוח זמנים
  לחוץ. פעמים רבות, היצרנים הסינים ינצלו את העובדה שההזמנה דחופה, וינסו לעיתים לגרום לכם לרכוש לא בדיוק את המוצר שהזמנתם.
  יש לבחור זמן שילוח שלא ייפול על תקופות לחוצות כמו לפני סוף השנה האזרחית (דצמבר) ולא לפני ראש השנה הסיני (בדרך כלל פברואר). מומלץ להעדיף שילוח ימי על פני שילוח אווירי. שילוח ימי הוא האופציה המשתלמת ביותר.
 • הפחתת עלויות ייצור: ככל שהכמויות גדולות יותר עלות הייצור ליחידה קטן יותר והיצרן גמיש
  יותר.

מצורפת טבלה שמציגה את עלויות השילוח הימי הממוצעות בתנאי FOB (הספק דואג להבאת הסחורה לנמל)
ביחס לנפח היבוא (המחירים משוערים בלבד והם רק על מנת לקבל מושג כללי):

נפח יבוא (CBM) עלות שילוח עד להתרה (לא כולל מכס ומיסים, הובלה יבשתית בישראל)
1-2CBM (משטח אחד) $400-$500
2-4CBM (2 משטחים) $700-$900
5-10CBM $1,000-$2,000
10-15CBM $2,000-$4,000
15-30CBM $4,000-$6,000
30-67CBM $5,000-$8,000

חשוב לזכור כי עלויות היבוא מסין יכולות להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כגון תנאי השוק, הסכמים בילטרליים בין ישראל לסין, ועוד.

דווקא עכשיו, מי שנדרש לייבא מוצרים לישראל מסין, בין אם יבוא מסחרי ובין אם יבוא אישי עבור תכולת בית, יגלה שהשירות של חברה מתמחה כמו סינדרלה חיוני מתמיד. בתור יבואנים מסין משך עשרות שנים, ההיכרות שלנו בסינדרלה עם השוק הסיני מאפשרת לנו במקרים רבים לזרז תהליכים. אנחנו פועלים ישירות מול מפעלים בסין, מול היצרן ומול חברת השילוח, ומוודאים שהמוצר שלכם מטופל באחריות, מקבל קדימות ושאתם תקבלו את הסחורה בדרך המהירה והזולה ביותר האפשרית.

מי שיבחר לקבל שירות דרך המערך של סינדרלה, יגלה שהיום יותר מתמיד סינדרלה היא בית חם ליבואן הישראלי עם מאות לקוחות ממליצים, תוך מתן מענה מהיר ויעיל. צרו קשר ונעזור לכם במקצועיות וביעילות.

   • לקביעת פגישה ללא התחייבות, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם:
    משרד: 077-9332944 | נייד: 050-7247933 | פקס: 08-9459405 | דף צור קשר

    איך מגעים אלינו?

    יבוא מסין – סינדרלה סחר בינלאומי בע”מ
    כלבו 1, Na’an, 0076828
    050-724-7933
    https://g.page/import-from-china