יבוא מוצרים מסין לישראל

כל מה שרציתם לדעת על יבוא מסין – מתהליך הייצור ועד קבלת הסחורה

הקליקו כאן כדי לעבור לנתוני סחר של יבוא מסין לישראל

מאז תחילת היחסים הדיפלומטים בין סין לישראל לפני כ-20 שנה, הסחר עם סין התפתח בצעדי ענק. בשנים האחרונות נפח הסחר עם סין הינו מעל ל-8 מיליארד דולר.

ליבוא סחורה מסין ישנם מספר יתרונות ברורים – בראש ובראשונה המחיר זול. כמובן שגם המבחר הענק והזמינות היחסית. מצד שני, ויוכל להעיד על כך כל מי שעושה או ניסה לעשות עסקים בסין, הבדלי התרבות, קשיי השפה, המרחק הפיזי הגדול, מוסר העבודה, איכות המוצר ונקודת המבט השונה על עשיית עסקים ומשא ומתן, יכולים לגרום לתסכול רב והפסדים כספיים בסחר מול סין.

בשנים האחרונות עסקים, חברות יבוא ישראליות וגופים שונים מייבאים מסין, כאשר הם מתייחסים לבעיות, לעיכובים ולסחורה הפגומה כחלק מהמחיר אותו צריך לשלם כדי לקבל את המחיר הזול שניתן לקבל כאשר מבצעים רכש בסין. אך ניתן למנוע את רוב מצבי התסכול ועוגמת הנפש המקושרים לביצוע עסקים בסין, וזאת על ידי ייעוץ ועבודה מול משרד המתמחה בנושא יבוא מוצרים מסין ובעבודה מול ועם הסינים כדוגמת “סינדרלה” תוך שיתוף פעולה מלא.

יבוא מסין לישראל – סקטורים עיקריים בסחר בסחורות בין ישראל לסין

תחום היבוא מסין לישראל גדל במשך השנים בקביעות ובמהירות. על פי נתוני משרד הכלכלה והתעשייה, היקף היבוא הישראלי מסין בשנת 2019 עמד על כ-2.10 מיליארד דולר שהם כ-%14 מסך היבוא לישראל.
היבוא מסין לישראל מתמקד בעיקר בענפי התעשייה הבאים:

  • 40% מכלל היבוא הם מכונות ומיכון חשמלי ומכני
  • 9% הם מתכות בסיס
  • 8% הם כימיקלים ומוצרי תעשיות כימיות
  • 5% הם גומי ופלסטיק
  • 3% הם מכשור אופטי, רפואי וכד’
  • 3% הם מוצרי תחבורה
  • 2% הם תוצרת חקלאית טרייה ומוצרי מזון

   

יבוא מוצרים מסין

יתרונות ייבוא מסין לישראל בעזרת משרד מתמחה

היתרונות בעבודה עם משרד המתמחה בעסקים עם סין, הם שרוב בעיות התקשורת, האיכות, הבנת ההזמנה ולוחות הזמנים נפתרות כאשר משרד התמחה בעסקאות וברכש בסין עומד לצדך, הדברים מתנהלים ביתר נוחות ונינוחות.אם למשרד יש מספר סניפים נוספים בסין עצמה, אז הדבר מקנה לו זמינות ויכולת להיות בקשר מתמיד עם הספקים, לדאוג ולעקוב לאורך הדרך שהדברים יתנהלו בקצב ובאיכות שהלקוח מבקש, ולהקדיש תשומת לב רבה לכך שהסחורה תתאים לדרישות הלקוח והאספקה תעמוד בלוח הזמנים הנדרש. כך בעזרת משרד המתמחה בעסקים עם סין, ניתן להנות מכל היתרונות של יבוא מוצרים לישראל מסין תוך מניעת החסרונות הקיימים בעסקים עם סין.

פתרון כולל עבור יבוא סחורות מסין

חברת סינדרלה החלה את דרכה כיבואנית מוצרים רפואיים ומוצרים נלווים למכשירים רפואיים. סוג יבוא זה שהינו בעל סטנדרטים מחמירים מעצם טבעו, קבע את מתווה התנהלות החברה וכיום עוסקת סינדרלה באפיקי יבוא רבים ומגוונים, תוך התמחות ביבוא מוצרים מסין ומטיוואן.

חברת סינדרלה מספקת עבור יבואנים פתרון כולל, המגשר מעל הבדלי התרבות, עזרה וייעוץ בתכנון, משא ומתן על ידי אנשי מקצוע מיומנים, איתור ספקים בסין, פיקוח על תהליכי הייצור בסין ובקרת איכות מלאה, כפולה ומקיפה מול מפעלים בסין. נוכל לעזור לכם בתהליכים הבאים:

   • תכנון המוצר
   • הדמיות גראפיות במקרה של מוצר חדש (כולל כיתוב בעברית במידת הצורך)
   • איתור ספקים בסין, השוואת מחירים ומציאת המפעל המתאים לייצור הסחורה
   • משא ומתן מול הספק
   • בדיקה שהספק הבין את מהות ההזמנה והמוצר המבוקש
   • בקרת איכות קפדנית בזמן הייצור ובמקום הייצור במפעל בסין
   • במידת הצורך, שליחת הסחורה לנמל בארץ או הובלה יבשתית עד אליכם למחסן (כולל טיפול בנושאים אדמיניסטרטיביים כגון תהליך הוצאת תו תקן, עמילות מכס וכו’).

אנו מבטיחים שיתוף פעולה וטיפול מלא ומסור בעזרת משרדי החברה בסין וזמינות מלאה בשפה העברית בשעון ישראל דרך משרדי החברה בארץ. ניסיון של שנים בסחר בינלאומי עבור עסקים קטנים וגדולים, הפכו את סינדרלה לאחת מכמה חברות ישראליות המקצועיות ביותר בכל הקשור ליבוא מוצרים מחו”ל. אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל צורך, תשובה לכל שאלה, מידע מקצועי, טיפים ליבואן ולדעת שהמשלוח שלכם יהיה בידיים טובות לאורך כל הדרך.

סינדרלה – הקשר הסיני

סניפי סינדרלה בסין מעסיקים עובדים מקומיים המכירים את השטח, את השפה הסינית ואת התרבות המקומית, ויודעים להתמודד בצורה אידיאלית מול עולם העסקים הסיני. יכולת זו מאפשרת להם להשיג מחירים נוחים יותר, לבדוק היטב ולבצע משא ומתן מיטבי מול המפעלים הסינים. ומכיוון שבקרת איכות הינה הבעיה הגדולה ביותר בכל הקשור לנושא שירותי ייבוא מוצרים מסין, העמדנו תהליך בקרת איכות ללא פשרות; חברת סינדרלה רואה עצמה אחראית כאילו הייתה שותף מלא של כל לקוח במסגרת תהליך היבוא – אנחנו לא ‘מעבירים’ סחורות מסין אלא דואגים ליצירת תהליכי ייצור ויבוא אופטימאליים, תוך שמירה על האיכות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומלווים את הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה.

יבוא מוצרים מסין ללא תסכול או הפסד כספי

היתרונות הבולטים בכל הנוגע לנושא יבוא מוצרים מסין לישראל הם המחיר הזול, המבחר הענק והזמינות היחסית של המוצרים. אך פעמים רבות הבדלי התרבות בין העמים, קשיי השפה, המרחק הרב, מוסר העבודה, איכות התוצרת ונקודת המבט השונה של הסינים על עולם העסקים, עלולים לגרום לתסכול והפסד כספי בהתקשרות מסחרית מול גורמים סיניים.

ייבוא מסין בעזרת חברת סינדרלה מבטיח טיפול מלא בעזרת משרדי החברה הממוקמים בסין עצמה, וזמינות מלאה במסגרת שעון ישראל עם תמיכה בעברית דרך משרדי החברה בישראל.

מהם כדאי לייבא מסין?

   • יבוא מסין לבית

טרנד שהחל לפני מספר שנים בישראל, בו מי שבונה בית חדש או משפץ בית או דירה קיימים, נוסע לסין ומבצע את הרכישות עבור הבית ישירות מספקים בסין – החל מריצוף, חומרי בנייה ועד תכולת בית מסין כמו חדרי רחצה, חדרי שינה, ריהוט, מטבחים וכן הלאה. היתרונות: מחיר זול, ניתן לחסוך עד 50 אחוז מהעלויות בארץ, המבחר הוא עצום, מעבר לכל דמיון וחוויית הקנייה היא ייחודית.

   • יבוא בגדים, טקסטיל ואופנה מסין

ממותגי אופנה גדולים מאד ועד מעצבים עצמאיים מתחילים – כולם יכולים ליהנות מהיתרונות של ייצור ויבוא אישי מסין של בגדים, אופנה, בגדי ספורט, טקסטיל, הנעלה, אקססוריז, ארנקים, תיקים, תכשיטים, בגדי ילדים, בגדי תינוקות ועוד. היתרונות: מבחר אדיר של חומרים ופריטים שמהם ניתן להתאים לכל טעם, איכות ודרישה את המוצר והפריט שלו. סינדרלה תוכל ללוות ולמקד אתכם במבוך המבחר האין סופי, ולעזור לכם להתאים את המוצרים לתקציב היבואן. סינדרלה תוכל לדאוג גם לכל נושא האדמיניסטרציה, כמו תכנון ותפירת תוויות, תכנון מידות, וכל הקשור בנושא הרגולציה של יבוא אופנה לישראל.

   • יבוא אלקטרוניקה מסין

יבואנים רבים החלו לייבא מסין מוצרים חשמליים וגאדג’טים ממספר סיבות: המחיר הזול, המבחר הוא הרבה יותר גדול מאשר זה של היצרנים המרכזיים שנמצאים באירופה, ארה”ב ויפן. אולם אליה וקוץ בה – צריך להיזהר מאד בבחירת ספקי המוצרים החשמליים ובביקורת איכות המוצר החשמלי. סינדרלה יכולה לעזור לכם ביבוא מסין של מוצרי אלקטרוניקה, על ידי מציאת הספק האמין והמתאים, מעקב צמוד אחר ההזמנה, וביקורת איכות לפני המשלוח.

   • יבוא רהיטים מסין

בסין ישנו מבחר אדיר של ריהוט, ברמות גימור שונות, סוגי עץ רבים ומגוונים בריהוט מעץ, מבחר עצום של סוגי בדים שונים, ומבחר עצום של סוגי ריהוט כמו ריהוט גן, ריהוט בית, ריהוט משרדי, ריהוט מעץ מלא, ריהוט מתכתי ועוד. סינדרלה תוכל לעזור לכם באיתור הייצרן המתאים למוצרים שאתם מחפשים, ולסגנון, לאיכות ולמחיר של הריהוט הנדרש. שירות יבוא ריהוט זה מתאים במיוחד ליבואני רהיטים, ציוד משרדי וריהוט גן. בנוסף לכל הנ”ל, אנו בעלי ניסיון רב ביבוא מסין של צעצועים, תכולת בית מסין, פלסטיקה ומוצרים מתכלים.

סחורה מסין בארגזים

השפעת הקורונה על תהליך היבוא מסין

משבר הקורונה התפרץ בסין והביאה לסגירת המדינה כחודשיים לפני שגלי ההדף של המגפה פגעו בכל העולם. העובדה שהסגרים בסין הוטלו כאשר חל ראש השנה הסיני הפכו את מצב התעשייה הסינית למורכב ביותר וכמעט משותק. מכיוון שרוב העובדים מגיעים למפעלים ממקומות מרוחקים, ולכן הם נשארים לגור בשטח במפעל בסין או בסביבה הקרובה, ורק בחגים, פעמים בשנה, ובעיקר בראש השנה הסיני, יוצאים הפועלים לחופשה מרוכזת של כ3 שבועות.

הסגר שנפל בדיוק במועד הזה, מנע מהפועלים לחזור מהחופשה ובכך שיתק במהלך פברואר כמעט לחלוטין את הייצור בסין. כתוצאה מכך, יבוא של מוצרים מסין לישראל נפסק כמעט כליל לאורך הרבע הראשון של השנה.
כשתם הסגר בסין והיא הוכרזה נקייה מקורונה, התחדש הייצור וטיפין-טיפין גם היבוא של מוצרים מסין התחדש. למרות שהמפעלים חזרו לעבוד באופן כמעט סדיר, מי שמעוניין לעשות יבוא אישי מסין צריך לקחת בחשבון שחלק מהתנאים אליהם הורגל השוק השתנו.

בכל הקשור לנושא שילוח בינלאומי, עצירת טיסות הנוסעים ייקרה את מחירי תעבורת הסחורות באמצעות שילוח אווירי. אמנם טיסות המטען מסין ואליה חודשו, אך בעבר גם טיסות הנוסעים נוצלו להובלת מטענים, ומשום שטיסות אלו לא חודשו, גדל הביקוש לטיסות המטען וזה מתבטא בעליית מחירים דרמטית של מחירי שילוח בינלאומי אווירי.

אחרי שזה נאמר צריך לזכור ש-95% מהיבוא סחורה מסין לישראל מגיע דרך שילוח ימי. לכאורה, הובלה ימית זו לא הוגבלה כמו התעבורה האווירית, אך בפועל הירידה הדרסטית בביקוש למוצרים בכל העולם עקב משבר הקורונה, גרמה לכך שהרבה מאוד אוניות לא התמלאו. ולכן בחודשים האחרונים חברות הספנות החלו מגמה של ביטול הרבה מאוד קווים ימיים, מה שהוביל לכך שזמן השילוח הממוצע של סחורות מסין קפץ מ-3 עד 5 שבועות ל-4 עד 8 שבועות, וגם עלויות המחירים למטר קוב בספינת המטען עלו. כשמדובר ביבוא של מוצרים שתופסים נפח, כמו למשל במקרה של ענף הריהוט, זה יכול להיות פקטור משמעותי.

דווקא עכשיו, מי שנדרש ליבוא מוצרים לישראל מסין בין אם יבוא מסחרי ובין אם יבוא אישי עבור תכולת בית, יגלה שהשירות של חברה מתמחה כמו סינדרלה, חיוני מתמיד. בתור יבואנים מסין משך עשרות שנים, ההיכרות שלנו בסינדרלה עם השוק הסיני, מאפשרת לנו במקרים רבים לזרז תהליכים. אנחנו פועלים ישירות מול מפעלים בסין, מול היצרן ומול חברת השילוח ומוודאים שהמוצר שלכם מטופל באחריות, מקבל קדימות ושאתם תקבלו את הסחורה בדרך המהירה והזולה ביותר האפשרית. מי שיבחר לקבל שירות דרך המערך של סינדרלה יגלה שהיום יותר מתמיד סינדרלה היא בית חם ליבואן הישראלי עם מאות לקוחות ממליצים, תוך מתן מענה מהיר ויעיל. צרו קשר ונעזור לכם במקצועיות וביעילות.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם:
משרד: 077-9332944 | נייד: 050-7247933 | פקס: 08-9459405 | דף צור קשר

איך מגעים אלינו?

יבוא מסין – סינדרלה סחר בינלאומי בע”מ
כלבו 1, Na’an, 0076828
050-724-7933
https://g.page/import-from-china
צור קשר עוד היום.