שאלות ותשובות

באילו סוגי משלוחים מטפלת סינדרלה?

EXW – Ex Works משלוח בו היצרן אורז את המוצר באריזה מתאימה. על הלקוח לדאוג לאיסוף הסחורה ולשילוח.
F.O.B. – Free on Board משלוח בו היצרן אורז את המוצר באריזה מתאימה, מעביר את הסחורה ומוסר את הסחורה לסוכן הלקוח. המשלוח ושאר ההוצאות הכרוכות בהובלה מממונות ע”י הלקוח.
C.I.F. – Cost, Insurance and Freight משלוח בו היצרן אורז את המוצר באריזה מתאימה ואחראי על הסחורה עד לנמל היעד כאשר הוצאות הפריקה השחרור מהמכס והעמלות השונות מממונות ע”י הלקוח.
DDP – Delivered Duty Paid משלוח בו היצרן אחראי להבאת הסחורה עד למחסן הלקוח כאשר כל ההוצאות כלולות.

האם ישנה דרישה לכמות מינימום ביבוא מסין?

אין דרישה שכזו, סינדרלה תוכל ליבא עבורכם כל כמות אך מומלץ לבדוק את עלות ההובלה. יבוא מסין של כמות סחורה קטנה עלול לעיתים להתברר כלא כדאית עבור הלקוח.


אילו סוגי מוצרים כדאי ליבא מסין?

מסין כדאי ליבא 2 סוגי מוצרים:

  • מוצרים עתירי כוח אדם – כוח העבודה בסין זול מאד ביחס לשאר העולם על כן עלותם הכוללת של מוצרים אלה נמוכה יחסית.
  • מוצרים בכמויות גדולות – הייצור ההמוני מוזיל את עלות ההפקה בפרט ואת עלות היבוא בכלל.

יש לזכור כי דבר אינו חקוק באבן, ובמידת הספק מומלץ תמיד לבדוק את עלות המוצר ואיכותו בארץ כולל עלויות הובלה, מכס וכו`. לאחר שיש בידכם את כל הנתונים תוכלו לבצע החלטה מושכלת ונבונה.


כיצד חברת סינדרלה מבטיחה את שלמותו ותקינותו של המשלוח?

ראשית, נציגנו נמצאים במפעל בזמן הייצור. בנוסף, לפני שליחת הסחורה אנו מגיעים למקום ומוודאים שהמוצר שלם ותקין, שנית כל משלוח מבוטח לאורך כל ההובלה ונבדק שוב בעת הגעתו ליעד. הבדיקות נעשות בצורה קפדנית המבטיחה הובלה נטולת תקלות והפתעות.


האם ניתן לקבל מסינדרלה סיוע גם במציאת מפעל מתאים לייצור בסין?

כמובן. לחברתנו משרד בסין המתופעל על ידי אנשי המקום ועובד בתיאום מוחלט עם סניפנו בארץ. קיומו של המשרד המקומי מאפשר לנו לספק לכם תנאים טובים יותר ושרות אפקטיבי יותר גם בסין עצמה.

הצוות המקומי ישמח לסייע במציאת המפעל המתאים ביותר עבורכם, בניהול מו”מ עם הגופים הרלוונטיים בשטח, בביקורת האיכות ובמשלוח עצמו כל זאת תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את חברת סינדרלה.


האם ניתן לקבל סיוע והכוונה כבר בשלב הרעיון?

בהחלט. כחלק ממגוון השירותים שאנו מציעים לקוחותינו יכולים להיעזר בשרותיה של מחלקת פיתוח המוצר שלנו, הכוללת בתוכה מחלקה גראפית מתקדמת המסוגלת לייצר הדמיות מחשב מדויקות של המוצר עצמו, בכדי שתוכלו לקבל תחושה של המוצר המוגמר. בנוסף, במידת הצורך נוכל גם לסייע במציאת מפעל התבניות המתאים ביותר עבור המוצר שלכם. אנו בסינדרלה מתגאים ביכולתנו לספק שרות מקצועי כולל שיכול ללוות כל פרויקט החל מהשלבים המוקדמים ביותר ועד לקבלת המוצר הסופי ולסייע לכל יזם להגשים את חזונו.


מה קורה במידה וחלק מהסחורה שיובאה מסין פגומה?

חברת סינדרלה מתחייבת להחליף סחורה שאינה עומדת בקריטריונים שנקבעו ו/או לפצות את הלקוח לשביעות רצונו המלאה. סינדרלה צברה מוניטין רב כיבואנית איכותית עם בקרת איכות חסרת פשרות. בטרם יציאתו של פרויקט לדרך אנו מוודאים כי יש בידנו רשימה מפורטת מהלקוח המכילה את כל נקודות הבקרה החשובות בעיניו, אנו דואגים לוודא כי המוצר מיוצר בדיוק לפי המפרט המצוין ולהיצמד לרשימה בבקרת איכות מקדימה ובבדיקת הסיום.


האם סינדרלה תייצג עוד יבואנים המתעסקים באותו מוצר?

חברת סינדרלה אינה רק ספק שירות, אנו רואים את עצמנו כשותפים מלאים של הלקוח ובתור שכאלה נגן על האינטרסים שלך לאורך כל הדרך. אנו מתחייבים כי לעולם לא נמכור מוצר זהה למתחרים ולעולם לא נספק מידע למתחרה של הלקוח. הנאמנות שלנו והרצון שלנו בטובת הלקוחות היא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, התקשרו אלינו ונחזור אליכם בהקדם:
משרד: 077-9332944 | נייד: 050-7247933 | פקס: 08-9459405 | דף יצירת קשר