אודות

לוגו סינדרלהחברת סינדרלה בהנהלתו של אייל קולברג (לשעבר חברת מדינס) החלה את דרכה כיבואנית מוצרים רפואיים ומוצרים נלווים למכשירים רפואיים. סוג יבוא זה שהינו בעל סטנדרטים מחמירים מעצם טבעו, קבע את מתווה התנהלות החברה וכיום אנו עוסקים באפיקי יבוא רבים ומגוונים תוך התמחות ביבוא מסין.

כל לקוח המצטרף למעגל הלקוחות הנרחב שלנו מקבל את השרות הטוב ביותר הכולל ליווי מהשלב הראשון של הגדרת המוצר דרך בחירת היצרן המתאים ושמירה על איכות מקסימאלית בעזרת בקרת איכות כפולה ומקיפה אשר נערכת בזמן הייצור ובעת האריזה, וכלה בהכנת המוצר למשלוח ודאגה להגעתו אל מחסן הלקוח.

חברת סינדרלה מציעה פיתרון לכל אדם, חברה או בית עסק המעוניינים ביבוא מסין.
אנו נותנים פתרון המגשר מעל הבדלי התרבות הכולל עזרה וייעוץ בתכנון, מו”מ ע”י צוות מיומן, פיקוח על תהליכי הייצור ובקרת איכות מלאה, כפולה ומקיפה.
אנו נותנים גם שירותי משלוח ואפשרות לקבלת הסחורה והובלתה עד למחסני הלקוח.
חברת סינדרלה מבטיחה טיפול מלא ומסור בעזרת משרדי החברה בסין וזמינות מלאה בשפה העברית בשעון ישראל דרך משרדי החברה בישראל.

חברת סינדרלה תטפל עבורכם בכל ההיבטים הנדרשים, החל מתכנון המוצר – במקרה של מוצר חדש, הדמיה גראפית (כולל כיתוב בעברית במידת הצורך), מציאת המפעל המתאים לייצור הסחורה, בקרת איכות קפדנית בזמן הייצור ובמקום הייצור, ובמידת הצורך, שליחת הסחורה עד לנמל בארץ או עד אליכם למחסן.

ניסיון של שנים ביבוא סחורות מהעולם כולו ובעיקר ביבוא מסין עבור עסקים קטנים בינוניים וגדולים הפכו את סינדרלה לאחת החברות המקצועיות ביותר בכל הקשור ליבוא מסין. אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל צורך ותשובה לכל שאלה ולדעת כי המשלוח שלכם יהיה בידיים טובות לאורך כל הדרך.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, התקשרו אלינו ונחזור אליכם בהקדם:
משרד: 077-9332944 | נייד: 050-7247933 | פקס: 08-9459405 | דף יצירת קשר