ייבוא בגדים מסין – איך עושים את זה נכון?

יבוא של בגדים מסין מתחלק לשניים. ייבוא אישי המיועד לשימוש פרטי של אדם זה או אחר, והאפשרות השנייה היא יבוא לשם עיסוק מסחרי בתחום הזה, כלומר, ייבוא בגדים לצורך שיווקם ומכירתם, כאן בישראל ובעולם כולו. האפשרות הראשונה נחשבת לפשוטה ולא מסובכת מדי, אנשים רבים בכל רחבי הארץ עושים זאת על בסיס כמעט קבוע. ידוע שמוצרי טקסטיל נחשבים לזולים מאד ולעיתים קרובות ניתן להזמין מסין את אותם הבגדים שניתן לקנות כאן בארץ – אבל במחירים נמוכים בהרבה. לא תמיד מקבלים את מה שהזמנו, אבל זה כבר נושא למאמר אחר…

ייבוא לצורך מכירה, לעומת זאת, הוא תהליך מורכב יותר שמערב מספר גורמים מקצועיים וקבלת ההיתרים הדרושים מהגופים הרשמיים. מיד לאחר שנשאלת השאלה איך מייבאים בגדים מסין צריך לדעת כי ישנם חוקים ותקנות ברורים אשר נוגעים לתחום של ייבוא מוצרי טקסטיל, ביגוד והנעלה וצריך להכיר אותם וליישם אותם.

קיימים אין ספור סוגים של מוצרי טקסטיל ועל כל אחד מהם ישנם מגבלות ומכסים שונים ויחולו עלויות שונות הכרוכות בייבוא פריטי לבוש מסוגים שונים.

איך מטפלים בכל מה שדרוש?

השלב הראשוני הוא יצירת קשר עם חברת יבוא מסין שמכירה את תהליכי הייבוא בכלל ואת אלה מסין בפרט. עובדי החברה יוכלו להנחות את היבואן/ית באשר לפעולות שעליו/ה לבצע על מנת להפוך ליבואן/ית רשמי/ת ומצליח/ה, או לכל הפחות לשקול את כדאיות העניין. מכיוון שלעובדי חברת הייבוא יש ניסיון רב בנושאים אלה והם מעודכנים גם בתקנות או בשינויים חדשים – הם הכתובת לשאילת שאלות, קבלת מידע ספציפי ומועיל והבנת הנושא לעומק.

ברוב המקרים החברה היא זו שתטפל בכל התהליך שמאחורי הקלעים של קנייה ומשלוחי הבגדים, שוב – מאותה הסיבה שהידע והניסיון כבר קיימים אצלה. כך יוכל הלקוח של החברה לעסוק בתחומים אחרים (שיווק, קידום האתר או קידום המכירות וכו’) שיותר נוגעים לו/ה ודורשים את הטיפול האישי והישיר שלו/ה.

מעוניינים לייבא בגדים מסין? מבולבלים מהמידע הרב בתחום וזקוקים להכוונה וסיוע מקצועי בתהליך עצמו? סינדרלה סחר בינלאומי היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא מוצרים מסוגים שונים מסין, לרבות מוצרי טקסטיל למיניהם (בגדים, אקססוריז, תיקים, נעליים, ופרטי לבוש נוספים) אותם ניתן לשווק בארץ ובעולם וליהנות מרווחים נאים. לקבלת פרטים נוספים בטלפון, שלחו מייל לכתובת המופיעה למטה ו/או התקשרו ל – 077-9332944

כתובת המייל: info@cinderella.co.il