עולם מרתק של הזמנת סחורה מסין

רשת האינטרנט ועולם הדיגיטל הפכו את העולם שלנו לכפר גלובלי קטן. הרבה יותר קל כיום ליצור קשרים עם מדינות מעבר לים או עם כאלו שיש הפרש שעות גדול בינן לבין ישראל. כאשר מדובר בעולם העסקים זהו יתרון גדול, שכן קל הרבה יותר ליצור קשרים עסקיים עם חברות מקומיות או דרך חברות ישראליות המתמחות בעסקים עם מדינות אחרות. כך גם המצב כאשר מדברים על הזמנת סחורה מסין. בשנים האחרונות כמעט כל מוצר שעושים בו שימוש יומיומי מיוצר בסין ומיובא לארץ.

גם אם קל הרבה יותר כיום, ביחס לעבר, לייבא לארץ סחורות שונות, עדיין מדובר בנושא רגולטורי שחשוב מאד ואפילו הכרחי ללמוד אותו ולהבין אותו לעומק לפני שמתחילים בפועל לבצע ייבוא. דבר ראשון, בכדי לייבא בכמות מסחרית נדרשים לרישום ואישור יבואן. בנוסף לעיתים צריך להגיש מסמכים או בקשות שונות, צריך להצהיר באילו מוצרים מדובר ובמידת הצורך לפנות לבקשת אישור מטעם גוף ממשלתי כזה או אחר. רק לאחר מכן אפשר להתחיל לטפל באופן הלוגיסטי ברכישת מוצרים מסין והבאת הסחורות לארץ. נשאלת השאלה – אילו אפשרויות עומדות בפני היבואן הפוטנציאלי?

ייבוא לארץ של סחורה מסין

לאחר שהסתיים השלב הבירוקרטי של הכנה (אישור יבואן, בדיקת צורך באישור תקן וכדומה) – רק אז אפשר להתחיל להניע את התהליך של הייבוא עצמו. לצורך כך כדאי ליצור קשר עם חברה העוסקת בעולם הייבוא בכלל ובעלת ניסיון בכל הקשור לנושא יבוא מסין בפרט. בעזרת אנשי הקשר של החברה בסין אפשר יהיה לנהל את התהליך בצורה חכמה, יעילה וטובה ולוודא שהמשלוחים מגיעים כפי שהוזמנו, ללא עיכוב ותוך הוזלת העלויות למינימום האפשרי.

אפשר כיום, כתלות בסוג הסחורה שמייבאים, לבחור בין ייבוא דרך האוויר או דרך הים. לכל אחת מהאפשרויות יש משמעויות והשלכות אחרות הן על העלויות של התהליך והן על מהירות ההגעה. יחד עם זאת, לא כל סחורה מותרת להטסה, למשל בטריות, נוזלים מסוכנים, מיכלי גז וכדומה. וכאן נכנסת לתמונה ההכנה המקדימה של המידע וכל הטפסים הדרושים. ברוב המקרים הייבוא מסין מתבצע בדרך הים שהיא אמנם ארוכה אך זולה. ההטסה המהירה עלולה לעלות ליבואן הרבה מאד ולא בהכרח זה יהיה לו כדאי.

מעוניינים להזמין סחורה מסין? זקוקים ליד מכוונת ולגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם בכך? סינדרלה היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא מסין ובפיתוח מוצרים מסוגים שונים. לסקירת כלל שירותי החברה, בחנו את האפשרויות המוצעות באתר ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-9332944